top of page
  • 4aga82

Warsztaty rodzinne: Jak działa tandem? O artystycznych duetach.

Już w najbliższą sobotę (19.10, godz. 12) serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6 -12 lat na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie duetu OBA (R. Grzyb & M. Osiowski) "Biorę piękne zdanie do buzi i ssę je jak cukierek".


JAK DZIAŁA TANDEM? O ARTYSTYCZNYCH DUETACH

Czym jest tandem i jak działa? Dlaczego duety artystyczne nazywa się tandemami? Na warsztatach przybliżymy historię kilku artystów, którzy blisko ze sobą współpracowali. Zastanowimy się, czy współpraca w trakcie tworzenia obrazu jest łatwa i jak powinna przebiegać, aby być owocną. W trakcie części praktycznej każdy będzie musiał przeanalizować swoje preferencje i predyspozycje. Czy wolimy rysować czy malować, a może doradzać innym i być odpowiedzialnymi za dobór materiałów? Co każdy z nas maluje najlepiej? Podzielimy się obowiązkami i razem spróbujemy stworzyć jeden duży obraz zainspirowany motywami z eksponowanych na wystawie obrazów.

19.10.2019 r., godz. 12:00 koszt udziału w warsztatach: 10 PLN od osoby (liczba miejsc ograniczona)

Bardzo prosimy o mailowe zgłoszenie chęci udziału w warsztatach (wraz z informacją o liczbie uczestników oraz wiekiem dzieci) na adres: biuro@hosgallery.pl

po więcej informacji o wydarzeniach organizowanych w HOS gallery zapraszamy na naszą stronę internetową:

Comments


bottom of page