subskrybuj
  • Black Facebook Icon
©2019 by HOS gallery

OFERTA DLA SZKÓŁ

Celem HOS gallery jest zachęcanie do aktywnego partycypowania w kulturze. Wierzymy, że sztuka współczesna uczy indywidualizmu, otwartości, odważnego i nieschematycznego myślenia.

Każdej wystawie w HOS gallery towarzyszy program edukacyjny (warsztaty, dyskusje, wykłady) rozwijający jej poszczególne wątki i problemy, mający na celu przybliżanie dzieciom i młodzieży zagadnień z zakresu polskiej sztuki współczesnej oraz oswajanie z najnowszymi zjawiskami artystycznymi.

 

Misję edukacyjną traktujemy bardzo szeroko, w naszym odczuciu wykłady oraz warsztaty powinny wykraczać nie tylko poza „podstawę programową”, ale także poszerzać kompetencje społeczne, uczyć pracy zespołowej, poszanowania dla pracy osób drugich i ich sposobów myślenia.

Warsztaty skierowane dla szkół i rodzin składają się z krótkiej części teoretycznej (około 30 min.) oraz części praktycznej (60 min.). Przy czym pierwsza z nich zawsze ma miejsce w sali ekspozycyjnej, tak aby uczestnicy mieli bezpośredni kontakt z omawianymi pracami i tendencjami.

Zainteresowane grupy prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go na adres: biuro@hosgallery.pl

 

Uwaga: prosimy zamawiać warsztaty/ wykłady co najmniej 2 dni przed planowaną wizytą.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

AKTUALNA OFERTA

 "Przegląd kolekcji"

(11.12.2019 r. - 25.01.2020 r.)

 

OFERTA ARCHIWALNA

OBA (R. Grzyb & M. Osiowski)

"Biorę piękne zdanie do buzi i ssę je jak cukierek"

(10.10. - 23.11.2019 r.)